اخبار :

طراحی سایت برای برندها و شرکت های بین المللی با سایت ساز داده ورزان در تهران به منظور پرتال اطلاع رسانی برند بوگاتی با پرتال داده ورزان سه شنبه 31 فروردين 1395
طراحی وب سایت اینترنتی و طراحی سایت اطلاع رسانی با سیستم مدیریت محتوا و پرتال اطلاع رسانی برندهای اینترنتی برای برند بوگاتی
بوگاتی 90 ساله شد.
بوگاتی تولد نود سالگی¬اش را جشن گرفت: این کارخانه در سال 1923 در لومزان (برشا) تأسیس شد.این شرکت، دوران حیات خود را به عنوان یک کارگاه حرفه¬ای ساخت نیکل ـ نقره و روکش نقره، سرویس کارد و چنگال از جنس برنج آغاز نمود. اما به زودی اولین ابزار مورد نیاز را برای بهبود  محصول و ساده کردن تولید به دست آورد.
اف.لی بوگاتی اولین شرکت در ایتالیا بود که دستگاه ریخته¬گری فشاری را معرفی نمود. به لطف آنچه در سال 1928 اتفاق افتاده بود پس از آن انقلابی در آلیاژ برنج ـ سیلیکون پیش آمد که هنوز از آن بعنوان آلیاژ بوگاتی یاد می¬شود.این از اولین سری ابداعات فنی و رسمی است که به شرکت اجازه می دهد تا آن را بنام خود  در ایتالیا و اروپا ثبت کرده و حضور خود را در بازارهای بین المللی پایه گذاری کند.اف.لی بوگاتی آمادیو در سال 1923 متولد شد.

در سال 1928  از اولین ها در ایتالیا بودند  که دستگاه ریخته گری ساخت کارد و چنگال را به کارخانجات معرفی نمودند و اختراع فلز برنج که همه آن را به نام فلز بوگاتی می¬شناسند.
در سال 1947 بوگاتی به نام "سن مارکو" بدل شد. برند جدیدی که یکی از بهترین و با کیفیت ترین مدل های کارد و چنگال در سراسر کشور بود.
در سال 1960 به بازار ایالات متحده نیز وارد شد.
در سال 1971 سن مارکو  به "ایل کار" تغییر نام داد.
بین سال¬های 1993 تا 1999، گروه سن مارکو با سه شرکت وابسته درکنار ایل کار  شروع به کار نمود. آیگنپ (اتصالات و تجهیزات سازنده هوای فشرده) لاندا (لامپ های فضای باز) پیکچی ( ابزارآلات ماشین)

در سال 1999 بوگاتی با این علامت تجاری (BUGATTI®) به بازارها معرفی گردید. از سال 2005 تاکنون: دستگاه اسپرسو "دیوا" توسط آندرس سیگاتز در سال 2005 طراحی و بعنوان اولین لوازم خانگی کوچک روانه بازار شد. این اتفاق، منجربه بالا رفتن  تولید محصولاتی با طراحی اصیل و  خلاقانه می شود.

اخبار مرتبط :

وب سایت رسمی قاب آسمان بر پایه امکانات مدیریت محتوای داده ورزان و ماژول‌های انتشار مولتی‌مدیا باز طراحی شد
وب سایت رسمی شرکت پخش عقاب با بهره‌گیری از ماژول‌های اطلاع رسانی و سئو راه‌اندازی شد
با استفاده از ماژول‌های معرفی کالا و خدمات و قابلیت‌های تعامل با کاربران، وب سایت اینترنتی شرکت کاریز باز طراحی شد
قرارداد طراحی وب سایت اینترنتی و افزایش رتبه سایت شرکت آتا تجارت سلوط در موتورهای جستجوگر ، منعقد گردید.
قرارداد طراحی پرتال اینترنتی شهرک صنعتی غرب تبریز ، با پورتال داده ورزان نهایی و عملیاتی شد.