اخبار :

با استفاده از ماژول‌های معرفی کالا و خدمات و قابلیت‌های تعامل با کاربران، وب سایت اینترنتی شرکت کاریز باز طراحی شد دوشنبه 25 ارديبهشت 1391
در این سایت اینترنتی کالاهای متنوع معرفی شده و ارتباط تنگاتنگ آنلاین با مشتریان و بازدیدکنندگان برقرار شده است.
طراحی سایت

شرکت کاریز برخی از معروفترین برندهای بین المللی موجود در بخش صنعت ساختمان را به بازار داخلی معرفی و محصولات آنها را عرضه مینماید. برندهای شناخته شدهای مانند Henkel، Intex، Pattex و KSD در لیست محصولات ارائه شده از سوی کاریز قرار دارد؛ شبکه بازاریابی و فروش گسترده کاریز در سراسر کشور آمادگی دارد تا در سریع ترین زمان و بهترین شکل ممکن نیازهای کالایی مشتریانش را برطرف نماید. محصولات شرکت کاریز در سه دسته کالایی چسب ها و درزگیرها، لوازم آبرسانی و ابزارآلات ساختمانی عرضه میشوند.

این شرکت با انتخاب بهترین شرکت طراح وب ایران، اقدام به بازطراحی وب سایت خود نمود. این وب سایت علاوه بر امکانات پایه سیستم مدیریت محتوا ی داده ورزان، با استفاده از ماژولهای ویژه معرفی کالاها و خدمات، محصولات ارائه شده خود را در طبقهبندیهای مناسب، گروهبندی کرده است.

در این وب سایت به ازای هر کالا، علاوه بر مشخصات کلی، مشخصههای فنی و تخصصی نیز درج شده و به هر کالا یک یا چند عکس اختصاص داده شده است. قابلیت جستجوی پیشرفته، در این وب سایت به کاربران امکان میدهد تا کالای مورد نظر خود را بر اساس قیمت، وزن، رنگ و سایر مشخههای اختصاصی جستجو کرده و به کالای مورد نظر خود دستیابی پیدا کنند.

همچنین در این وب سایت امکان مقایسه کالاها با یکدیگر نیز فراهم شده که به کاربر اجازه میدهد محصولات انتخابی خود را بهتر بشناسند و بهترین مورد موجود را بر اساس انتظاراتشان برگزینند. دسترسی سریع به برندهای تحت پوشش نیز در ستون سمت راست سایت، همیشه در اختیار کاربران است.

این وب سایت از برخی ماژولهای تعاملی داده ورزان ، نیز بهره برده است. به طور مثال در صفحه جزئیات هر محصول، کاربر میتواند به راحتی سوالات خود را درباره کالای مورد نظر بپرسد و علاوه بر دریافت پاسخ از طریق ایمیل، در همان قسمت نیز پاسخ خود را مشاهده کنند.

در بخش پرسشهای متداول، سوالات شایع بازدیدکنندگان به همراه پاسخ آنها ارائه شده تا کاربران بتوانند در سریع ترین زمان ممکن، پاسخهای شایسته را دریافت نمایند.

از دیگر قابلیتهای این سایت، بهرهمندی از ماژول فرم ساز الکترونیک است که از آن به منظورهای مختلفی از جمله نظرسنجی از کاربران، استخدام نیروی انسانی، درخواست نمایندگی و سفارش محصول ، استفاده شده است.

ارائه خدمات مشترکین، پشتیبانی آنلاین، ارسال و دریافت فایل و کاتالوگ، گالری تصاویر، اخبار و تازهها از دیگر بخشهای طراحی شده در این وب سایت هستند.

این وب سایت در دو زبان فارسی و انگلیسی تولید شده و با اتصال به درگاههای بانکی، امکان پرداخت آنلاین اینترنتی و پرداخت آفلاین را مهیا نموده است.


اخبار مرتبط :

وب سایت رسمی قاب آسمان بر پایه امکانات مدیریت محتوای داده ورزان و ماژول‌های انتشار مولتی‌مدیا باز طراحی شد
وب سایت رسمی شرکت پخش عقاب با بهره‌گیری از ماژول‌های اطلاع رسانی و سئو راه‌اندازی شد
قرارداد طراحی وب سایت اینترنتی و افزایش رتبه سایت شرکت آتا تجارت سلوط در موتورهای جستجوگر ، منعقد گردید.
قرارداد طراحی پرتال اینترنتی شهرک صنعتی غرب تبریز ، با پورتال داده ورزان نهایی و عملیاتی شد.
قرارداد طراحی و برنامه نویسی پرتال دانشگاهی دانشگاه علمی کاربردی ایلام 2 بااین شرکت منعقد شد.